Skvělý pomocník na každý den

Monitor dechu je perfektní přístroj, který vám denně pomáhá s péčí o vaše miminko. Dokáže totiž efektivně upozornit na abnormální dech děťátka, vy tak snadno předejdete jakýmkoli následkům nebo neštěstí.

Vybírat můžete z mnoha druhů těchto pomocníků. Například klasický monitor dechu vás upozorní, pokud miminko dýchá nepravidelně nebo se nenadechlo. Hlasitý signál vás nejen vzbudí, ale také rychle postaví na nohy za každé situace. Využít můžete také monitoru dechu a zvuku, který funguje jako oboustranná komunikace. Pokud je potřeba, na děťátko mluvíte, i když jste v jiné místnosti. Snadno jej tak utišíte, než se k němu dostanete osobně. A pokud chcete miminko také vidět, oceníte monitor dechu, zvuku a videa. Vaše miminko uvidíte i uslyšíte. Navíc budete mít jistotu, že je vše v pořádku, i když nebudete u miminka.

Tip navíc: Můžete si přikoupit více senzorových podložek, měření monitoru dechu tak bude přesnější.

Preventivní opatření

Monitor dechu vám nabídne neustálý přehled o dýchání vašeho miminka. Ať už nastaly komplikace u porodu, děťátko se narodilo předčasně nebo s vadou srdce, monitor dechu by ve vaší domácnosti neměl chybět. Stejně dobře jej ale ocení i maminky zdravých dětí, monitor dechu vám totiž ušetří starosti.

 

Jeho hlavní funkcí je, aby vás rychle a hlasitě upozornil, pokud je s dechem vašeho děťátka něco v nepořádku. Miminko často ublinkává? Vdechlo mateřské mléko? Má ucpaný nos kvůli nachlazení? Nebo jde o rizikové SIDS? Ať už jde o jakoukoli příčinu, prevence je na místě. A díky kvalitnímu monitoru dechu budete u miminka včas, abyste zakročila, případně zavolala pomoc.

Varovný signál, který uslyšíte

Bojíte se, že u vašeho děťátka nebudete, když bude potřebovat pomoc? Nebojte se. Výrazný zvukový signál monitoru dechu vás nenechá spát a přivolá vás, abyste byla miminku k dispozici. A to i přes den, když zrovna nejste u postýlky miminka.

Tip navíc: Aby byl monitor dechu vždy spolehlivý, zajistěte, aby měl nabitou baterii.

Jednoduše je monitor dechu skvělým pomocníkem pro maminky, které chtějí mít jistotu, že jejich miminko spokojeně spinká nebo si hraje.

Vaše Jana M.