0 Kč 0 ks zboží Košík je prázdný

Roll-on pro extra silnou ochranu proti komárům a…

Roll-on pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Red 20 ml
ROLL-ON GEL PRO EXTRA SILNOU OCHRANU je lokální repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 10 hodin protiAedes albopictus (komár tygrovaný, přenašeč viru dengue a zika), až 6 hodin proti Anopheles gambiae (přenašeč malárie), 11 hodin proti Culex (běžný komár) a 7 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez alkoholu a povrchově aktivních látek.
359

Odpuzovač komárů ultrazvukový - přenosný Chicco

Odpuzovač komárů ultrazvukový - přenosný Chicco
Přístroj proti komárům funguje na základě ultrazvuku, který obtěžuje komáry aniž by měl nežádoucí účinky na lidi. Především je určen pro venkovní aktivity. Zařízení je opatřeno 1 x 1,5 voltovou alkalickou baterií jejíž životnost je v průměru cca 100 hodin. Malá velikost a praktická spona dovolují připevnit přístroj na pásek, oděv nebo na blízký předmět.
299

Repelent suchý voděodolný olej ve spreji PARA'KITO 75…

Repelent suchý voděodolný olej ve spreji PARA'KITO 75 ml
SUCHÝ OLEJ VE SPREJI PROTI KOMÁRŮM & KLÍŠŤATŮM (hydratační a po opalování), úspěšně testovaný proti komárům tygrovaným a klíšťatům, poskytuje kompletní lokální ochranu po dobu 6 hodin.
399

Roll-on gel po kousnutí PARA'KITO 5 ml

Roll-on gel po kousnutí PARA'KITO 5 ml
ROLL-ON GEL PO KOUSNUTÍ je speciálně navržen tak, aby vám ulevil po kousnutí komárem nebo jiným hmyzem. Má zklidňující a chladivý účinek, který snižuje pocit svědění. Jeho složení se opírá o utišující rostlinné výtažky a éterické oleje ze dřeva, což mu dodává příjemnou přírodní vůni.
249

Roll-on pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům…

Roll-on pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Green 20 ml
ROLL-ON GEL PRO SILNOU OCHRANU je repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 8 hodin proti různým druhům komárů (tygrovaným a dalším) a 5 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez alkoholu a povrchově aktivních látek.
359

Sprej pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům…

Sprej pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Green 75 ml
SPREJ PRO SILNOU OCHRANU je úspěšně testovaný proti různým druhům komárů (komárům běžným i tygrovaným - Anopheles gambiae, Aedes albopictus a dalším) a klíšťatům, poskytuje úplnou lokální ochranu po dobu 8 hodin proti komárům a 5 hodin proti klíšťatům.
399

Dětský náramek proti komárům + 2 náplně PARA'KITO

Dětský náramek proti komárům + 2 náplně PARA'KITO
Pohodlné a cool neoprenové náramky PARA'KITO® pro děti zaručí ochranu před komáry 24 h denně až 15 dní na náplň. Balení obsahuje 2 náplně v ceně. Náramky lze snadno připnout kolem zápěstí nebo kotníku. S náramky lze podnikat cokoliv, jsou dokonce voděodolné.
359

Elektrický lapač hmyzu BBLÜV Moskitö

Elektrický lapač hmyzu BBLÜV Moskitö
Technologie UV LED světla a sacího ventilu
889

Klip proti komárům + 2 náplně PARA'KITO

Klip proti komárům + 2 náplně PARA'KITO
Chytré odpuzující klipy PARA'KITO® zaručí ochranu před komáry 24 h denně až 15 dní na náplň. Balení obsahuje 2 náplně v ceně. Klipy lze připnout na batoh, kabelku, kočárek, aktovku, houpačku prostě kamkoliv vás napadne a udržuje vás a vaše děti v bezpečí. Náplně neobsahují DEET, ale pouze éterické oleje, které poskytují dokonalou ochranu před komáry.
359

Náhradní náplně PARA'KITO

Náhradní náplně PARA'KITO
Náplně PARA'KITO® určené k vložení do náramků PARA'KITO® rozptylují směs éterických olejů extrahovaných z rostlin, což přispívá k nepřetržitému maskování našeho pachu. Náplň rozptyluje vonné oleje 24 hodin denně, až 15 dní v řadě a je voděodolná. Výrobek obsahuje 2 náhradní náplně. Náplň lze vložit do jakékoliv kolekce náramků.
229

Spray proti komárům osvěžující a ochranný 100 ml Chicco

Spray proti komárům osvěžující a ochranný 100 ml Chicco
Osvěžuje a chrání dětskou pokožku díky výtažkem z meduňky a oleje z andiroby a zároveň poskytuje přirozenou ochranu před nepříjemnými komáry.
199

Sprej pro extra silnou ochranu proti komárům a…

Sprej pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Red 75 ml
SPREJ PRO EXTRA SILNOU OCHRANU poskytuje díky svému patentovanému složení bez alkoholu a povrchově aktivních látek úplnou ochranu proti komárům a klíšťatům v tropických oblastech.
399