0 Kč 0 ks zboží Košík je prázdný

Spray proti komárům osvěžující a ochranný 100 ml Chicco

Spray proti komárům osvěžující a ochranný 100 ml Chicco
Osvěžuje a chrání dětskou pokožku díky výtažkem z meduňky a oleje z andiroby a zároveň poskytuje přirozenou ochranu před nepříjemnými komáry.
199

Náhradní náplně PARA'KITO

Náhradní náplně PARA'KITO
Náplně PARA'KITO® určené k vložení do náramků PARA'KITO® rozptylují směs éterických olejů extrahovaných z rostlin, což přispívá k nepřetržitému maskování našeho pachu. Náplň rozptyluje vonné oleje 24 hodin denně, až 15 dní v řadě a je voděodolná. Výrobek obsahuje 2 náhradní náplně. Náplň lze vložit do jakékoliv kolekce náramků.
229

Roll-on gel po kousnutí PARA'KITO 5 ml

Roll-on gel po kousnutí PARA'KITO 5 ml
ROLL-ON GEL PO KOUSNUTÍ je speciálně navržen tak, aby vám ulevil po kousnutí komárem nebo jiným hmyzem. Má zklidňující a chladivý účinek, který snižuje pocit svědění. Jeho složení se opírá o utišující rostlinné výtažky a éterické oleje ze dřeva, což mu dodává příjemnou přírodní vůni.
249

Odpuzovač komárů ultrazvukový - přenosný Chicco

Odpuzovač komárů ultrazvukový - přenosný Chicco
Přístroj proti komárům funguje na základě ultrazvuku, který obtěžuje komáry aniž by měl nežádoucí účinky na lidi. Především je určen pro venkovní aktivity. Zařízení je opatřeno 1 x 1,5 voltovou alkalickou baterií jejíž životnost je v průměru cca 100 hodin. Malá velikost a praktická spona dovolují připevnit přístroj na pásek, oděv nebo na blízký předmět.
299

Roll-on pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům…

Roll-on pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Green 20 ml
ROLL-ON GEL PRO SILNOU OCHRANU je repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 8 hodin proti různým druhům komárů (tygrovaným a dalším) a 5 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez alkoholu a povrchově aktivních látek.
359

Roll-on pro extra silnou ochranu proti komárům a…

Roll-on pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Red 20 ml
ROLL-ON GEL PRO EXTRA SILNOU OCHRANU je lokální repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 10 hodin protiAedes albopictus (komár tygrovaný, přenašeč viru dengue a zika), až 6 hodin proti Anopheles gambiae (přenašeč malárie), 11 hodin proti Culex (běžný komár) a 7 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez alkoholu a povrchově aktivních látek.
359

Dětský náramek proti komárům + 2 náplně PARA'KITO

Dětský náramek proti komárům + 2 náplně PARA'KITO
Pohodlné a cool neoprenové náramky PARA'KITO® pro děti zaručí ochranu před komáry 24 h denně až 15 dní na náplň. Balení obsahuje 2 náplně v ceně. Náramky lze snadno připnout kolem zápěstí nebo kotníku. S náramky lze podnikat cokoliv, jsou dokonce voděodolné.
359

Klip proti komárům + 2 náplně PARA'KITO

Klip proti komárům + 2 náplně PARA'KITO
Chytré odpuzující klipy PARA'KITO® zaručí ochranu před komáry 24 h denně až 15 dní na náplň. Balení obsahuje 2 náplně v ceně. Klipy lze připnout na batoh, kabelku, kočárek, aktovku, houpačku prostě kamkoliv vás napadne a udržuje vás a vaše děti v bezpečí. Náplně neobsahují DEET, ale pouze éterické oleje, které poskytují dokonalou ochranu před komáry.
359

Sprej pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům…

Sprej pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Green 75 ml
SPREJ PRO SILNOU OCHRANU je úspěšně testovaný proti různým druhům komárů (komárům běžným i tygrovaným - Anopheles gambiae, Aedes albopictus a dalším) a klíšťatům, poskytuje úplnou lokální ochranu po dobu 8 hodin proti komárům a 5 hodin proti klíšťatům.
399

Sprej pro extra silnou ochranu proti komárům a…

Sprej pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Red 75 ml
SPREJ PRO EXTRA SILNOU OCHRANU poskytuje díky svému patentovanému složení bez alkoholu a povrchově aktivních látek úplnou ochranu proti komárům a klíšťatům v tropických oblastech.
399

Repelent suchý voděodolný olej ve spreji PARA'KITO 75…

Repelent suchý voděodolný olej ve spreji PARA'KITO 75 ml
SUCHÝ OLEJ VE SPREJI PROTI KOMÁRŮM & KLÍŠŤATŮM (hydratační a po opalování), úspěšně testovaný proti komárům tygrovaným a klíšťatům, poskytuje kompletní lokální ochranu po dobu 6 hodin.
399

Elektrický lapač hmyzu BBLÜV Moskitö

Elektrický lapač hmyzu BBLÜV Moskitö
Technologie UV LED světla a sacího ventilu
1 269