0 Kč 0 ks zboží Košík je prázdný

Proč nás?

Prodejna v Ostravě

Kamenná prodejna 650 m2

Náhradní kočárek

Při reklamaci kočárku a autosedačky (vyzvednutí a vrácení na prodejně)

Pozáruční servis kočárků

Zárukou to u nás nekončí

Příruční polštářek na kojení Kurtis Mini nursing pillow

Příruční polštářek na kojení Kurtis Mini nursing pillow
Polštářek na kojení Kurtis "Petite" Mini nursing pillow vám umožní kojit kdekoliv, přičemž vám poskytne stejnou oporu, jako velká podkova na kojení. I přes malé rozměry vám polštář Kurtis poskytne extra podporu, kterou potřebujete, abyste se vyhnuli napětí a bolestem, které často způsobuje poloha při kojení. Jednoduše umístěte polštář Kojící mezi kyčel a rameno aby podpíral hlavičku a tělo dítěte a získáte tak pohodlnou oporu, která vám umožní uvolnit se.
727

Sluneční clona Kurtis Baby Peace Light

Sluneční clona Kurtis Baby Peace Light
Sluneční clona Kurtis Baby Peace Light pomáhá dítěti usnout v kočárku kdekoliv právě jste - ve městě, v autobuse nebo vlaku, na nákupch, procházkách - jednoduše ve všech situacích, které si můžete představit. Clona se velmi jednoduše používá, je vhodná na všechny druhy kočárků a autosedaček.
649

Sluneční clona Kurtis Baby Peace Original

Sluneční clona Kurtis Baby Peace Original
Sluneční clona Kurtis Baby Peace pomáhá dítěti usnout v kočárku kdekoliv právě jste - ve městě, v autobuse nebo vlaku, na nákupch, procházkách - jednoduše ve všech situacích, které si můžete představit. Clona se velmi jednoduše používá, je vhodná na všechny druhy kočárků a autosedaček.
1 039