Emmaljunga

Kočárky Emmaljunga – nekompromisní švédská kvalita

Hledáte prostorný, praktický a zároveň elegantní a stylový kočárek pro dítě? Přesně tyto vlastnosti naleznete u dětských kočárků Emmaljunga. Tradice sahající do roku 1925 znamená mnohem více než jen kvalitní kočárky. Švédský výrobce z velké části ručně montovaných kočárků nabízí širokou škálu kočárků od městských až po terénní, hluboké korbičky pro novorozence i variabilní trojkombinace pro větší děti, kočárky pro dvojčata i kočárky sourozenecké. Vše si lze snadno nakonfigurovat a snadno tak sestavit kočárek na míru svým potřebám. To vše s bohatou výbavou a množstvím volitelných doplňků pro miminko, rodiče i případného staršího sourozence.

V čem jsou kočárky Emmaljunga tak úžasné?

Kočárky Emmaljunga jsou bytelné, odolné, perfektně odpružené, a přitom lehké a snadno ovladatelné. Představují maximální bezpečí a luxusní pohodlí pro dítě i perfektní jízdní vlastnosti a lehkou řiditelnost, které ocení hlavně rodiče. Pro kočárky Emmaljunga jsou charakteristickými vlastnostmi pevná a zároveň lehká konstrukce, velký vnitřní prostor a nadčasový design, jenž nikdy nevyjde z módy. Obrovskou výhodou oproti jiným kočárkům jsou kvalitní potahové látky s ochranou proti slunečnímu záření SPF 50 ve snadno kombinovatelných barvách a s jedinečnými vlastnostmi. Potah kočárku tvořený materiálem Protex je vyroben tak, aby odpuzoval špínu a tekutiny – neproteče ani za vydatného deště a poradí si hravě s čímkoli od vylitého nápoje až po rozpatlanou zmrzlinu. Stačí umýt vodou – kočárek bude během několika vteřin nejen opět čistý, ale i zcela suchý.

Proč si pořídit svou Emmaljungu právě u nás?

Kočárky Emmaljunga jsou mezi ostatními kočárky na trhu naprosto výjimečné, proto je součástí našich služeb dovoz kočárku na určené místo, jeho složení a předvedení, abyste mohli plně a bezpečně využít všech jeho vynikajících vlastností. Rozumíme kočárkům a rozumíme i vašim potřebám.

Nebojte se zamilovat se do kočárku. Emmaljunga vaši lásku nezklame.

Pokud máte jakékoliv dotazy ke kočárkům Emmaljunga, kontaktujete nás:

Řešíme nejen speciální dopravu, servis kočárků, ale také pozáruční servis.

E-mail: info@babyplace.cz

Tel: +420 774 530 800

Po-Pá: 9:00 - 16:00

Přihlašte se k odběru novinek
Informace
Rychlý kontakt
Eshop:
+420 775 552 823
objednavky@babyplace.cz
Prodejna:
+420 775 498 280
dotazy@babyplace.cz
Servis:
+420 775 552 822
servis@babyplace.cz
Doprava nad 2500 zdarma