Dětské přikrývky a polštáře, My Sweet Baby

Dětské přikrývky a polštáře -

V této sekci naleznete peřinky a polštáře pro Vaše miminko. V našem sortimentu si můžete vybrat ze sad peřinka a polštář LittleUP (hypoalegenní výplň - pro nejcitlivější pokožky), Baby Matex, Glück nebo Baby´s Zone. 


My Sweet Baby,

Jednou z důležitých součástí pro spokojený spánek Vaší ratolesti jsou peřinky a polštáře do postýlky. Je důležité vybrat set, který bude pro Vaše miminko příjemný a nebude ho nijak omezovat.

V naší nabídce si můžete vybrat z několika rozměrů a materiálu. Nezapomeňte, že spánek je pro Vaše dítě velice důležitý, je tedy nezbytné mít kvalitní peřinku i polštář. Při výběru peřinky do postýlky rodiče často dbají na to, z jakého materiálu je, aby nebyla pro dítě příliš těžká, nebo aby se dítě necítilo příjemně. V nabídce je výběr z několika peřinek. Složení je vždy napsáno v popisku u peřinky i polštářku.

Materiály výplní polštářů a dek:Duté vlákno, bavlněné, hypoalergenní, silikonové, bambusové a mnoho jiných.

Snadná údržba: Pro každou maminku je podstatnou věcí čistota okolo dítěte. Díky použitým technologiím je zabráněno k rozmnožování roztočů. Dětské přikrývky a polštáře do postýlky mohou být často znečištěny. Přikrývky a polštáře lze snadno prát v pračce a odstranit tak nečistoty, U peřinek i polštářů je vždy jednoduchý návod na jejich údržbu.

zobrazit podrobné vyhledávání
skrýt podrobné vyhledávání
Výrobci:
Baby Matex Baby´s Zone Babyhome
Bizzi Growin Bo Jungle Glück
LittleUp My Sweet Baby Träumeland
Řadit podle počet zboží
Zobrazuji 11 z celkového počtu zboží 1

My Sweet Baby polštář + přikrývka do koše

My Sweet Baby polštář + přikrývka do koše.

My Sweet Baby
16,54 € Detail
Přihlašte se k odběru novinek
Informace
Rychlý kontakt
Eshop:
+420 775 552 823
objednavky@babyplace.cz
Prodejna:
+420 775 498 280
dotazy@babyplace.cz
Servis:
+420 775 552 822
servis@babyplace.cz
Doprava nad 2500 zdarma