6x Babybio Optima 2 900g + Dárek

6x Babybio Optima 2 900g + dárek. Pokračovací mléko, výživa od ukončeného 6. měsíce, bez palmového oleje, posiluje obranyschopnost.
6x Babybio Optima 2 900g + Dárek
Doplňující fotky: (1)
 • 6x Babybio Optima 2 900g + Dárek
94,53
85,94bez DPH
počet
ks
Katalogové číslo: 50003
Výrobce: Babybio
Dodací lhůta: 7-14 dní

Zeptejte se nás

K tomuto produktu si vyberte dárek zdarma:

Popis produktu

Od ukončeného 6. měsíce

Tato kojenecká výživa se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Je určena dětem od ukončeného 6. měsíce a při pestré stravě je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních potřeb dítěte. Optima 2 je navíc obohacena o bifidobakterie, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilují přirozenou obranyschopnost.

Nová receptura bez palmového oleje!

Babybio Optima 2 je pokračovací mléko obsahující Bifidus*. Vyrobeno je ve Francii z mléka francouzského původu. Od ukončeného 6. měsíce Optima 2 v kombinaci s příkrmy splňuje požadavky na nutriční a fyziologické potřeby vašeho dítěte (v souladu s právními předpisy). Nové složení obsahuje bio slunečnicový olej.

 • Bifidus
 • Mléko francouzského původu
 • Přírodní vitamín E
 • Neobsahuje palmový olej
 • Snadné otevírání plechovky
Babybio Optima 2 obsahuje:
 • optimální množství bílkovin zajišťující nutriční vyváženost
 • optimální vyváženost esenciálních mastných kyselin
 • bio rostlinné oleje lisované za studena: slunečnicový a řepkový 13 vitaminů a 13 minerálních látek
Bifidus
Význam Bifidu v kojeneckém pokračovacím mléku vysvětluje odbornice na výživu paní Béatrice de Reynal: "Obrovský pokrok byl učiněn v dětské výživě s novým složením obsahujícím Bifidus. Tato živá kultura obsažená v organismu především u kojených dětí má velký význam pro jejich zdraví. Střevní flóra začíná u dětí fungovat již od narození. Kojení podporuje vytváření ochranného Bifidu, který v organismu začne postupně převažovat. V současné době již může být kultura Bifidus obsažena v kojenecké mléčné výživě. Tím se velmi přibližuje k mateřskému mléku. Kojené dítě má rychlý proces trávení, který se projevuje stolicí 4 – 6x denně (v podstatě po každém kojení). Ačkoliv se její vzhled může zdát neobvyklý (řídkost, zlatavost, krupkovitost), nejedná se obvykle o průjem, nýbrž o normální stolici. Zaváděním pestřejší stravy se množství a konzistence stolice postupně mění. Přítomnost kultury Bifidus ve složení má velký význam pro dítě a jeho zdraví. Řada světových vědeckých publikací upozorňuje na přednosti probiotické kultury (Bifidus). Je velkým přínosem nejen pro imunitní systém dítěte, ale pro jeho celkový zdravotní stav. Při podávání kojeneckého mléka obsahujícího Bifidus je stolice velmi podobná stolici kojeného dítěte. Je zcela normální, že je řidší a častější.
Proč pokračovací mléko až do 3 let?
Pokračovací mléko nemůže být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Podávání příkrmů před šestým měsícem věku dítěte by mělo být pouze na doporučení dětského lékaře. Od 6 měsíců je pokračovací mléko základní tekutou stravou pro kojence. Do 3 let věku kravské mléko nesplňuje specifické nutriční potřeby dítěte. Z tohoto důvodu Babybio vyvinulo práškové a tekuté mléko Babybio Croissance, které navazuje na pokračovací mléka Optima 2 a Lunea 2.
Složení
Kukuřičné maltodextriny, * odstředěné mléko, rostlinné oleje* (slunečnicový, řepkový *) *, laktóza, koncentrované mléčné minerály (vápník), minerální látky; citrát sodný, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, laktát železa, hydroxid draselný, síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, oxid hořečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, vitamín E přírodní (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, vitamin A, thiamin, vitamín B6, riboflavin, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3, vitamin B12, bifidobakterie (Bifidobacterium lactis) 0,05 % antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly, askorbylpalmitát. * Suroviny z ekologického zemědělství.
Na co je třeba dbát
Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny:
 • Před přípravou si umyjte ruce.
 • Láhev by měla být připravena těsně před jídlem.
 • Nespotřebovaný obsah zlikvidujte.
 • Používejte pouze přiloženou odměrku.
 • Plechovku dobře uzavřete a skladujte v suchém prostředí maximálně 4 týdny od otevření.
 • Po jídle láhev a veškeré příslušenství pečlivě umyjte.
 • Ujistěte se, že vaše dítě je při konzumaci ve správné poloze.
Návod k přípravě
 • Pečlivě umyjte a sterilizujte láhev a savičku (1/4 hodiny převařovat nebo v chladu v příslušném zařízení).
 • Naplňte láhev potřebným množství vody ohřáté max. na 40 ° C (s nízkým obsahem minerálů).
 • Přidejte požadovaný počet zarovnaných odměrek. (1 odměrka na 30 ml vody). Láhev zavřete a důkladně protřepejte.
 • Zkontrolujte teplotu na vnitřní straně svého zápěstí.
 • V láhvi mohou zůstat jemné částečky prášku. Toto nemá vliv na nutriční kvalitu výrobku.
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
email *
jméno
telefon
Váš dotaz *
Napište číslo čtyři*:
* Takto označené položky jsou povinné
Přihlašte se k odběru novinek
Informace
Rychlý kontakt
Eshop:
+420 775 552 823
objednavky@babyplace.cz
Prodejna:
+420 775 498 280
dotazy@babyplace.cz
Servis:
+420 775 552 822
servis@babyplace.cz
Doprava nad 2500 zdarma