6x Babybio Lunea 2 900g + Dárek

6x Babybio Lunea 2 900g + dárek. Pokračovací mléko, výživa od ukončeného 6. měsíce, vhodný k pokrytí nutričních potřeb dítěte.
6x Babybio Lunea 2 900g + Dárek
Doplňující fotky: (1)
  • 6x Babybio Lunea 2 900g + Dárek
94,53
85,94bez DPH
počet
ks
Katalogové číslo: 50002
Výrobce: Babybio
Dodací lhůta: 7-14 dní

Zeptejte se nás

K tomuto produktu si vyberte dárek zdarma:

Popis produktu

Od ukončeného 6. měsíce

Tato kojenecká výživa se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Je určena dětem od ukončeného 6. měsíce a při pestré stravě je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních potřeb dítěte.

Nová receptura bez palmového oleje!

Babybio Lunea 2 je pokračovací mléko vyrobené ve Francii z mléka francouzského původu. K jeho zahuštění je přidán organický škrob. Od ukončeného 6. měsíce Lunea 2 v kombinaci s příkrmy splňuje požadavky na nutriční a fyziologické potřeby vašeho dítěte (v souladu s právními předpisy).

Nové složení obsahuje bio slunečnicový olej.

  • Zahuštěno organickým škrobem
  • Přírodní vitamín E
  • Mléko francouzského původu
  • Neobsahuje palmový olej
  • Snadné otevírání plechovky
Babybio Lunea 2 obsahuje:
  • optimální množství bílkovin zajišťující nutriční vyváženost
  • * optimální vyváženost esenciálních mastných kyselin
  • * bio rostlinné oleje za studena lisované: slunečnicový a řepkový 13 vitaminů a 13 minerálních látek *
Proč pokračovací mléko až do 3 let?
Pokračovací mléko nemůže být použito jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Podávání příkrmů před šestým měsícem věku dítěte by mělo být pouze na doporučení dětského lékaře. Od 6 měsíců je pokračovací mléko základní tekutou stravou pro kojence. Do 3 let věku kravské mléko nesplňuje specifické nutriční potřeby dítěte. Z tohoto důvodu Babybio vyvinulo práškové a tekuté mléko Babybio Croissance, které navazuje na pokračovací mléka Optima 2 a Lunea 2.
Složení *
Odstředěné mléko, maltodextriny, kukuřice *, rostlinné oleje * (*slunečnicový, řepkový *) * kukuřičný škrob, laktóza *, slunečnicový lecitin, koncentrované mléčné minerály (vápník), vitamíny: Vitamin C, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, vitamin A, thiamin, vitamín B6, riboflavin, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamín D, vitamín B12, minerály: citrát sodný, laktát železa, hydroxid draselný, oxid hořečnatý, síran zinečnatý, jodid draselný, seleničitan sodný, síran měďnatý, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, síran manganatý, antioxidanty: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, askorbyl palmitát. * Suroviny z ekologického zemědělství
Na co je třeba dbát
Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny: Před přípravou si umyjte ruce. Láhev by měla být připravena těsně před jídlem. Nespotřebovaný obsah zlikvidujte. Používejte pouze přiloženou odměrku. Plechovku dobře uzavřete a skladujte v suchém prostředí maximálně 4 týdny od otevření. Po jídle láhev a veškeré příslušenství pečlivě vyčistěte. Ujistěte se, že vaše dítě je při konzumaci ve správné poloze
Návod k přípravě
Pečlivě umyjte a sterilizujte láhev a savičku (1/4 hodiny vařit nebo v chladu v příslušném zařízení). Naplňte láhev potřebným množství vody ohřáté max. na 40 ° C (s nízkým obsahem minerálů). Přidejte požadovaný počet zarovnaných odměrek. (1 odměrka na 30 ml vody). Láhev zavřete a důkladně protřepejte. Zkontrolujte teplotu na vnitřní straně svého zápěstí. V láhvi mohou zůstat jemné částečky prášku. Toto nemá vliv na nutriční kvalitu výrobku.
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
email *
jméno
telefon
Váš dotaz *
Napište číslo jedna*:
* Takto označené položky jsou povinné
Přihlašte se k odběru novinek
Informace
Rychlý kontakt
Eshop:
+420 775 552 823
objednavky@babyplace.cz
Prodejna:
+420 775 498 280
dotazy@babyplace.cz
Servis:
+420 775 552 822
servis@babyplace.cz
Doprava nad 2500 zdarma