Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro 2 + dárek

Autosedačka Kiddy Guardianfix je vhodná pro dítě od 9 kg do 36 kg. Vybavena isofixem. Nabízena v mnoha barevných kombinacích.
Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro 2
Doplňující fotky: (5)
 • Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro 2
 • Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro 2
 • Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro 2
 • Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro 2
 • Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro 2
Varianty produktu:
Barva:
původní cena
299,53 Kč
264,05
229,61bez DPH
u této varianty ušetříte 35,48
počet
ks
Výrobce: Kiddy
Dodací lhůta: 7 dní

Zeptejte se nás

K tomuto produktu si vyberte dárek zdarma:

Varianty produktu
Barva:
7 dní
7 dní
7 dní
Popis produktu
Dětská autosedačka určena pro děti od přibližně 9 měsíců do 12 let ( 9-36 kg, ECE skupina I, II, III )( do 18kg (ECE skupina I) použití s bezpečnostním pultíkem). se Autosedačka se upevňuje pomocí isofixu. 
Bezpečnostní pultík - KiddyOriginální bezpečnostní pultík od Kiddy umožní, aby se horní část těla dítěte přirozeně přes pultík převalila, pokud dojde k čelnímu nárazu nebo prudkému brždění. Díky tomu je kriticky citlivá krční oblast podstatně méně zatížena, než v případě, kdy je dítě zajištěno konvenčními bezpečnostními pásy. Počitačově optimalizovaný ochranný bezpečnostní pultík (používá se do 18 ti kg) důsledně předchází zraněním krční páteře a přispívá k pohodlí dítěte. Pásy vozidla držící autosedačku prochází vedením pultíku a vůbec dítě nezatěžují. Ventilační kanálky umístěne pod potahem z vnitřní strany pultíku zajišťují dostatečnou ventilaci i odvod vlhkosti.
Vylepšená ochrana - KiddyVylepšená ochrana v případě bočního nárazu! Při nehodách jsou u dětí ohroženy především v oblasti hlavičky a ramen, protože hlavička je ve srovnání se zbytkem těla příliš těžká. Díky vysoce kvalitnímu materiálu Honey Comb V2, který je použit v oblasti hlavy a ramen, je tato citlivá část těla velmi dobře chráněna.
Šok absorber - KiddyVylepšený integrovaný Kiddy šok absorbér. Při nárazu se Kiddy šok absorbér deformuje a absorbuje tak kinetickou energii místo jejího působení na dítě stejně jako deformační zóna u auta.
OPTIMALIZOVANÁ GEOMETRIE BOČNÍCH PLOCH - KiddyPoužité konstrukční materiály inovovaný Honey Comb V2a EPP (expandovaný polypropylen, známý z automobilového průmyslu) zajišťují vynikající ochranu při bočním nárazu a zároveň zůstal zachován skvělý boční výhled dítěte.
Optimální tvar - KiddyAutosedačka Kiddy guardianfix pro 2 se přizpůsobí rozměrům Vašeho dítěte (nastavitelná šířka a výška). Z tohoto důvodu poskytují postranní ochranné prvky ještě lepší ochranu. Autosedačku nastavíte pro každou etapu růstu Vašeho dítěte, aby poskytovala tu nejlepší ochranu!
Použití v letadle - KiddyAutosedačka je certifikovaná pro použití do letadla. Sedačka je testována z hlediska ergonomie zad dítěte i rodičů, nese titul výrobek pro zdravá záda.
Prodyšný potah thermotex - KiddyProdyšný potah Thermotex na místech, kde se dítě nejčastěji potí – zaručuje vždy komfortní sezení díky ventilaci a optimálnímu odvodu vlhkosti.
Prodloužení opěrky nohou - KiddyKiddy Guardianfix Pro 2 se vyznačuje svou dlouhou životností, jelikož roste zároveň s dítětem. Třístupňové prodloužení podpěry nohou zaručuje, že děti i při přibývající výšce a váze, sedí bezpečně a pohodlně.
Prodlužitelná vložka - KiddyOpora a perfektní pocit při sezení. Dítě se bude cítit výborně a bude si jízdu autem užívat. Je zcela jedno, zda jedete na rodinnou dovolenou nebo pouze do supermarketu za rohem.
Pratelný potah - KiddyVelmi jednoduchá údržba potahu, snímatelný a prací ( v ruce na 30 °C) . Prach a drobné nečistoty lze otřít vlhkým hadříkem.
Pozice na spaní - KiddyNejpohodlnější pozice v každé situaci: stačí jen několik málo vteřin k tomu, abyste nastavili autosedačku do pozice na spaní a také výška komfortní opěrky hlavy může být jednoduše nastavena. Široká sedačka umožňuje klidný a pohodlný spánek. Zatímco se Vy soustředíte na silnici, dítě odpočívá v bezpečí své autosedačky.
Lepši vedení pásu - KiddyInovované integrované vodiče bezpečnostních pásů vozidla zabezpečují snazší používání a perfektní vedení rostoucí s dítětem.
Isofix konektory - KiddyVelmi jednoduše ovladatelné Kiddy k-fix konektory, které jsou kompatibilní s vozidly vybavenými montážním systémem ISOFIX. Optický a akustický signál ukazují, zda je dětská autosedačka správně připevněna.
Jednoduché nastavení - KiddyUnikátní regulační mechanismus umožňující současné nastavení autosedačky do výšky a do šířky pouhým pohybem jedné ruky.
Prověřená ergonomie - KiddyCertifikát AGR mohou získat jen ty výrobky, které před nezávislou zkušební komisí tvořenou odborníky z medicíny a techniky prokáží svoji kvalitu.
Rozměry a hmotnost - KiddyVelmi nízká hmotnost sedačky (jen 7,5 kg) snižuje zatížení dítěte i námahu rodičů při instalaci.
 • Pohodlné boční opěrky hlavy s inovovanou geometrií, umožňují dobrou oporu hlavičky během spaní, nemůže dojít k jejímu svalení na stranu a přitom v bdělém stavu má dítě nerušený výhled a nemusí se vyklánět.
 • Ventilační kanálky umístěné pod potahem z vnitřní strany pultíku zajišťují dostatečnou ventilaci i odvod vlhkosti.
 • Masivní a zvýšený podsedák ( protiponorkový efekt )zabraňuje ve vážných případech proklouznutí dítěte pod pásy.
 • Tento podsedák je nastavitelný-vysunovací směrem dopředu.
 • Pro vyšší bezpečnost nově tvarované bočnice vytažené směrem vpřed rostoucí s dítětem.
 • Bezpečné ramenní chrániče zabraňují vyklopení trupu do strany.

Parametry:
Rozměry složený stav: 46x68x40 cm
Rozměry rozložený stav max.: 60x81x52 cm
vhodná pro dítě od 9-36 kg
Hmotnost: 7,5 kg

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
email *
jméno
telefon
Váš dotaz *
Napište číslo šest*:
* Takto označené položky jsou povinné

Zboží můžete najít v následujících kategoriích:

Přihlašte se k odběru novinek
Informace
Rychlý kontakt
Eshop:
+420 775 552 823
objednavky@babyplace.cz
Prodejna:
+420 775 498 280
dotazy@babyplace.cz
Servis:
+420 775 552 822
servis@babyplace.cz
Doprava nad 2500 zdarma