1. Kousátko pro citlivé dásně a první zoubky Tomme Tippee

Toto neobvyklé kousátko je vhodné pro miminka, kterým právě začaly růst zoubky, Díky svému jedinečnému tvaru funguje jako dudlík, takže jej miminko nemusí držet v ruce. A rovná plocha kousátka je jako stvořenápro přesnou aplikaci znecitlivujícího gelu, abyste se vy i miminko mohli konečně dobře vyspa

2. Hračka Nuk Pool Party Domeček

Nuk Pool Party Domeček je hračka, která aktivuje smysly vašeho mrněte. Zabudované zrcátko zaujme jeho neposedné oči, pískací a zvonivé zvuky zase jeho uši. Hmat si procvičí nejen na různých texturách hračky, ale také na šustící textilii. Pevné části domečku slouží právě jako kousátko. Můžete jej zavěsit nad miminko, a tak jej zaměstná na celé hodiny. No a ty zářivé barvičky!

 

3. Kikadu Flamingo

Tento roztomilý plameňák bude parťákem pro vaše děti od narození až do školních let. Nejdříve jako skvělé kousátko, potom jako hračka. Značka Kikadu myslí taky na životní prostředí a náplně do svých výrobků vyrábí z recyklovaných PET lahví. Šetří tím životní prostředí, a také jsou lepší alternativou k přírodním výplním, které mají tendenci plesnivět.

 

4.Canpol elastické kousátko

 Elastické kousátko je to nejlepší, co svému miminku můžete dát, pokud si rádo kouše vlastní prstíčky. S touhle hračkou může kousat prstíky cizí! Díky dírce uprostřed ji navíc může držet i ta nejmenší ručička!

 

5.Pískátko/Kousátko Meiya & Alvin

Ouška, ručičky i nožičky - vaše miminko si díky rozmanitosti textur i tvarů může vybrat, co mu uleví nejlépe. A k tomu mu bude hračka pískat. Navíc tuhle roztomilou myšku vyrobili z přírodní gumy z kaučukového stromu Hevea, která miminku chutná a ještě je ekologická. Značka také vyrábí ekologické obaly a používá barvy se sójovým základem, které jsou vhodné jak pro miminko, tak i pro životní prostředí.

6. Silikonové kousátko Canpol Ovečka

Jste-li vyznavačem minimalismu, musíte svému miminku pořídit Canpol Ovečku. Je silikonová, takže bude dásně miminka krásně chladit. Navíc je k dostání v modré i růžové a v obou je prostě rozkošná. No dokonalý dárek pro nejmenší!

 

7. Zábavný míč Vulli Sophie Žirafka

 Tenhle míč je pro starší a zvídavější pusinky. Doporučujeme ho batolatům od 6 měsíců. Nejrůznější textury, materiály a okraje může dítě prozkoumávat celé hodiny. Navíc se díky jeho komplexnosti lépe naučí jemné motorice.

Tak které pořídíte tomu vašemu miminku?

 

Jana M.