Nechte se provést vaším těhotenstvím

Každá těhotná žena ráda sleduje, co se s jejím tělem děje a jak roste její děťátko. Proto jsou perfektní aplikace, které vás celým těhotenstvím provedou. Uvidíte, jak velké už miminko je. Zaznamenávejte si snadno všechny lékařské kontroly, úkoly a přečtěte si zajímavé články.

  • Nutrimimi představuje velmi povedenou aplikaci, jak vizuálně, tak obsahově. K dispozici pro mobily s iOS i Android.
  • Mamapp je vzhledově jednodušší, nabízí však v bezplatné verzi dostatek informací. Pokud chcete, můžete si koupit také prémiovou verzi. Stáhnete si ji do telefonu s iOS i Androidem.
  • Těhotenství+ je nejpovedenější aplikací této kategorie. Uvidíte informace o vás i vašem miminku, dočtete se spoustu užitečných informací a vizuál aplikace celkovým dojem z aplikace ještě zlepšuje.

Moderní úprava fotek

Pořizujte nádherné fotografie

Zachyťte každý okamžik těhotenství i první dny děťátka na světě díky mobilní aplikaci Totsie, která má mnoho skvělých funkcí. Oceníte koláže, kde můžete porovnat růst miminka v bříšku i na světě. Parádní texty i mini obrázky dokonale doplní každou fotografii a vy si tak můžete vytvořit krásné fotoalbum, které originálně uchová každou vzpomínku.

Jak snadno ukolébat vaše miminko?

Nevíte, jak ukolébat vaše děťátko? Pomůže vám s tím aplikace Usínáček. Stačí vybrat jednu z ukolébavek a nastavit, jak dlouho má hrát. Když navíc pořídíte noční světýlka, určitě miminko hned usne. Získáte tak chvilku na hygienu, rychlý úklid nebo odpočinek. Vizuál aplikace je navíc velmi příjemný, což určitě oceníte.

Tip navíc

Co vám ještě může zjednodušit péči o miminko? Monitor dechu. Přečtěte si, proč si monitor dechu pořídit.

Vaše Jana M.